Poznaj kogo to numer

Telefony komórkowe zaistniały na rynku już wiele miesięcy wstecz, a mimo tego wciąż są wyjątkowo znanymi sprzętami. Ludzie dzwonią z nich praktycznie bezustannie, aby porozumieć się z przyjaciółmi, przesłać im wiadomość lub usłyszeć czyiś głos. Jednakże nawet popularne komórki są nierzadko jakimś niebezpieczeństwem, ponieważ z nich korzystają także bandyci i naciągacze. To oni telefonują z obcych numerów, jakie mimo wszystko da się dość prędko rozpoznać.

Oczywiście najprościej byłoby zatelefonować pod nieznany numer, jednakże zwykle tego typu krok nie będzie zbyt efektywny. Jeżeli on się nie sprawdza, bo dana osoba nie odbiera, należy inaczej rozpoznać, do kogo należy ten numer. Czasami trzeba tylko wpisać numer telefonu do wyszukiwarki internetowej i zajrzeć potem na różne strony, aby odkryć dzwoniącego. Są już nawet specjalistyczne witryny internetowe, które mieszczą w sobie niemalże wszystkie dziwne numery, opisują je i wystawiają im noty. Każdy może z nich skorzystać, a nawet samodzielnie napisać recenzję o wybranym numerze. A jeśli jednak taka witryna nie posłuży jakiejś osobie, a ją dalej będą nękać ciągłe sygnały, zawsze może ona zgłosić się na komendę. W skrajnych sytuacjach na pewno powinno się tak zadziałać, by zobaczyć się, co to za numer dzwonił i odkryć tożsamość obcego dzwoniącego. Nękające telefony nigdy nie mogą być przecież czymś dobrym, dlatego warto z nimi zawalczyć.

W dzisiejszych czasach praktycznie każdą sprawę da się już spokojnie rozwiązać. Nawet teoretycznie obce numery da się szybko odkryć, by ocenić, czy będą one na sto procent bezpieczne. W takim celu należy odwiedzić odpowiednią witrynę wirtualną, zatelefonować pod nieznany numer lub skontaktować się z komendą.

Jak odnaleźć telefon który do mnie dzwonił?

Słyszysz znajomy dzwonek własnego telefonu komórkowego, gonisz do aparatu, odbierasz, a tu odpowiada ci głucha cichość. Sądzisz, że dzwoniący się omylił, ale dziwny numer dzwoni ponownie, a sprawa zaczyna się później powtarzać, a Ty zastanawiasz się co to za numer. Takie epizody mogą cię przestraszyć przynajmniej na tyle, abyś odnalazł nękający cię numer. Zrobisz to bardzo prędko i bezproblemowo.

Na początku zintegruj się z Internetem i wkrocz do internetowego świata, gdyż to dokładnie z niego będziesz musiał zrobić użytek. Odnajdź witrynę internetową trudniącą się odnajdywaniem i komentowaniem numerów, a następnie spojrzyj na nią i sprawdź, jak można ją przetestować. Bardzo prędko dowiesz się wtedy, jak wyszukać telefon który do mnie dzwonił, więc zadziałasz tak jak trzeba. Wklepiesz telefonujący do ciebie numer telefonu do właściwej komórki umieszczonej na portalu, a później w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące posiadacza wybranego numeru. Niektóre z nich są tworzone przez samych twórców stron, a inne przez normalnych internautów, jacy mogli otrzymywać identyczne, ciche telefony. Wysłuchaj ich, a poznasz swojego natręta.

Portali opisujących wszystkie numery komórek jest naprawdę dużo, także będziesz mógł automatycznie zrobić użytek z paru z nich, aby uzyskać ogromną liczbę danych. Zanalizuj je i sam wywnioskuj, do jakiej osoby należy numer, który wciąż do ciebie telefonuje.